Podlahová termoaktivní stěrka AERO-THERM floor 5l

Kód: 84
Novinka
1 650 Kč 1 996,50 Kč včetně DPH
Skladem

 Termoaktivní stěrka  AERO-THERM® floor pro aplikaci do podlahového souvrství vytápěných i nevytápěných podlah. Balení 5 litrů. Vydatnost 5m2 plochy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podlahová stěrka AERO-THERM® floor  je stěrková termoaktivní a termoizolační hmota, která svými vlastnostmi ovlivňuje energetickou náročnost staveb,  omezuje prochládání podlahy a snižuje tepelnou jímavost nášlapné vrstvy.

Oblast aplikace

AERO-THERM® floor lze vzhledem k obsahu kvalitního plniva  a pojiva aplikovat na různé povrchy jako jsou beton, sádrokarton, OSB desky, kov a další. Přínos aplikace stěrky AERO-THERM® floor se projeví snížením energetické náročnosti budovy a odstranění pocitu „studených nohou“.. Vhodným začleněním do skladby souvrství vytápěné podlahy lze zvýšit efektivitu topného systému.

Specifické vlastnosti

AERO-THERM® floor vytváří v tloušťce 1 mm na povrchu kompaktní a pružnou vrstvu. Struktura stěrky je daná  plnivem a  pojivem obohaceným o další složky. Díky svým specifickým vlastnostem není nutné AERO-THERM® floor chránit při použití měkkých podlahových krytin pochozí zpevněnou (např.betonovou) vrstvou.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stěrky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.5 kg

Blog

Zobrazit více